Logo konvib-312

Hoe een aankondiging plaatsen

Indien u een aankondiging in de rubriek "Vraag en Aanbod" wenst te plaatsen vul dan het aanvraagformulier in. Het is mogelijk een aantal foto's toe te voegen.
Een aankondiging wordt na 2 maanden verwijderd. Indien u wenst dat de aankondiging vroeger wordt verwijderd laat het weten via het aanvraagformulier .



Vraag en aanbod

Gevraagd: bijen zijn de winter niet doorgekomen : dus nieuw volkje gezocht! Graag op Simplex. Regio Aalst! Dank!
Te bevragen: Glenn Janssens, 9030 Mariakerke, 0484508232, glennsens@gmail.com
Geplaatst: 25 april 2018

Gevraagd: een of twee bijenvolken, Carnica. Liefst op Dadant, maar niet noodzakelijk. Graag contact.
Te bevragen: Rene Ilsen, 3221 Nieuwrode, 0479545401, reneilsen@skynet.be
Geplaatst: 20 april 2018

Gevraagd: ik ben een startende imker en had heel graag een ervaren imker in de buurt gevonden die mij wat onder zijn of haar vleugels wil nemen bij de opstart van mijn eerste bijenvolk.
Ik woon in Gentbrugge/Oost-Vlaanderen. Alvast hartelijk dank!
Te bevragen: Jeroen Serruys, 9050 Gentbrugge, 0485688501, jeroen_serruys@hotmail.com
Geplaatst: 20 april 2018

Gevraagd: ik ben opzoek naar 1 of 2 raampjes broed en of bijen. Dit voor een koningin aan te sterken die zwak is. Kan je helpen? Graag een seintje
Te bevragen: Dries Heynssens, 9968 Bassevelde, 0475840808 , driesheynssens@hotmail.com
Geplaatst: 15 april 2018

Gevraagd: ik ben op zoek naar een bijenvolk. Liefst landbijen. Misschien kan een zwermvanger mij hiermee helpen?
Te bevragen: Gino De Petter, 9310 Moorsel (Aalst), 0477349882, gino.de.petter@telenet.be
Geplaatst: 10 april 2018

Gevraagd: heeft er nog iemand Carnica of Buckfast volkeren te koop op Simplex? Met vriendelijke groeten, Marc.
Te bevragen: Marc Huybrechts, 2800 Mechelen, 0499981483, marc-huybrechts@scarlet.be
Geplaatst: 9 april 2018

Gevraagd: ik ben op zoek naar een volkje zwarte bijen.
Alsook zoek ik een imker regio GENT die mij kan bijstaan bij het manipuleren van Warré kasten.
Te bevragen: Bart Dermul, 9820 Merelbeke, +32485076941 , bart.dermul@gmail.com
Geplaatst: 9 april 2018

Gevraagd: imker zoekt huurwoning in of rond het Gentse. Heeft u een woning te huur waar enkele bijenvolken mogen staan, gelieve mij dan te contacteren via mail. Hartelijke dank .
Te bevragen: Benoit De Rese, 9000 Gent, bin_wah@yahoo.co.uk
Geplaatst: 3 april 2018

Aanbod: grote biotuin met boomgaard, landelijk gelegen, waar een imker vrij zijn bijenkorven mag plaatsen en verzorgen.
Te bevragen: Anne Barbier, 8511 Aalbeke, 0476 205 231, annekebarbier@gmail.com
Geplaatst: 2 april 2018

Gevraagd: iemand nog een volk Carnica te koop op Simplex? Noord limburg.
Te bevragen: Gert Meyhi, 3950 Kaulille, 0474520586, gert.meyhi@gmail.com
Geplaatst: 28 maart 2018

Gevraagd: ik ben een beginnende imker en ben op zoek naar zachtaardig F1 Carnica volk op Simplex raam.
Te bevragen: Arno Van Hoorde, 9620 Zottegem, 0477710179, arnovanhoorde3@hotmail.com
Geplaatst: 25 maart 2018

Gevraagd: als beginnende imker ben ik op zoek naar een imker regio Kasterlee, Geel of Turnhout, die mij een aflegger kan bezorgen zodat ik mijn eerste volk kan opstarten. Ik heb 3 kasten ( 2 oud Kempische kasten en één Simplex). Bedankt alvast om mij dit grote plezier te willen doen!
Te bevragen: Cis Sterkens, 2440 Geel, 0495/69.10.53, cissterkens@hotmail.com
Geplaatst: 19 maart 2018

Gevraagd: dringend! Mijn volkje is de winter niet doorgekomen. Wie heeft er 1 of 2 volkjes op Langstroth?
Te bevragen: Gryseels Jurrit, 9550 Herzele, 0475299240, Jurrit.gryseels@me.com
Geplaatst: 19 maart 2018

Gevraagd: ben beginnende imker en op zoek naar Carnica bijenvolken. Heb drie lege Simplex kasteLiefst omgeving Limburg, Hechtel-Eksel.
Te bevragen: Johan Wuyts, 3940 Hechtel-Eksel, 0479438606, jwuytens@hotmail.com
Geplaatst: 12 maart 2018

Gevraagd: ik ben op zoek naar twee volkeren Carnica en twee Simplex met ramen. Wie kan een beginnend imker helpen.
Te bevragen: Dermul Bart , 9820 Merelbeke, 0485076941, bart.dermul@gmail.com
Geplaatst: 12 maart 2018

Gevraagd: ik ben op zoek naar Carnia of Buckfast volken op Simplex ramen. U mag gerust bellen of mailen. Vriendelijke groeten.
Te bevragen: Michael Buysse, 9000 Gent, 0471685261, m.buysse@gmail.com
Geplaatst: 7 maart 2018

Gevraagd : opstartende imker is op zoek naar een bijenvolk "Carnica ". Heb reeds 3 Simplex- kasten aangeschaft.
Te bevragen: Ivan De Grave, 9068 Oosterzele-Scheldewindeke, 0472 68 65 57, i.degrave@skynet.be
Geplaatst: 5 maart 2018



Te koop: 2 kasten op 2 rompen met bastaardkoningin (F3, F4 Carnica) Zeer sterk en interessant om op te splitsen met nieuwe koningin. Zijn geplaatst op DN. 125 euro per stuk.
Te bevragen: Benny Levens, 1982 Weerde, 0476940074, b_levens@hotmail.com
Geplaatst: 25 april 2018

Te koop: productievolk Carnica op Kempisch formaat. Prijs 180€.
Te bevragen: Piet Brutin, 8790 Waregem, 056 607732, pietbrutin@sgsintpaulus.be
Geplaatst: 18 april 2018

Te koop: 3 bijenvolken , Carnica op Simplex formaat, koningin 2017.
te bevragen: Maj Cox, 2920 Kalmthout, 03 667 33 30, coxmaj@gmail.com
Geplaatst: 17 april 2018

Te koop: 4 Carnica volken. Koningin: F1 van 2017. Duits normaal/Segeberger.
Te bevragen: Mieke Van Praet, 2370 Ravels, 0486324840, mieke_van_praet@Icloud.com
Geplaatst: 15 april 2018

Te koop: 2 Bucfast bijenvolken op Simplexkast.
Te bevragen: Van Looveren Gilbert, 2990 Wuustwezel, 0476/34 23 83, info@ekotuinen.be
Geplaatst: 13 april 2018

Te koop: bijenvolken te koop in Gent op Simplex en binnenkort ook op Dadant.
Te bevragen: Benoit De Rese, 9000 Gent, bin_wah@yahoo.co.uk
Geplaatst: 10 april 2018

Te koop: afleggers Carnica met raszuivere F1 koningin. Op Segeberger DN of over te hangen op gewenste kastmaat.
Te bevragen: Philip Duts, 3980 Tessenderlo, 0475-627987, philipduts@telenet.be
Geplaatst: 5 april 2018

Te koop: 2 bijenkasten met binnen- en buitenkast, 8 ramen simplex, zelfgemaakt, goed afgewerkt.1 kast (blauw) niet gebruikt 60€, 1 kast (geel) één seizoen gebruikt 40€.
Per kast aanwezig:
- 1 bodem met varoarooster en bodemplank.
- 1 broedkamer.
- 1 koninginnenrooster.
- 2 honingzolders met wasramen – halve hoogte.
- 1 afdekplaat.
- 1 dak.
Te bevragen: Marianna Hostyn, 8400 Oostende, 0486 05 78 81, marianne.hostyn@skynet.be
Geplaatst: 2 april 2018Hostyn1Hostyn2Hostyn3

Te koop: bijenkasten Kempisch formaat. (leeg), bodems, broedrompen, honing rompen ,daken.
- 6 ramers kast
- 3 ramers kast
- 11 ramers kast
- ramen .
Graag telefonisch contact opnemen.
Te bevragen: Theunissen Jos, 3910 Neerpelt, 011/643999, inso1979@yahoo.com
Geplaatst: 30 maart 2018Theunissen jos

Te koop: enkele zeer mooie bijenkorven gevlochten van roggestro. Kan dienen als schepkorf.
Te bevragen: Albert Reynaers, 3600 Genk, 0476519444, reynaersalbert@gmail.com
Geplaatst: 28 maart 2018

Te koop: je sterkste bijen volk moerloos gevallen of volken op 2 broedbakken sterk de winter uit gekregen? Klaar om te splitsen? Neem dan nu al een vroege voorsprong! Tijdelijk aanbod van zwermtrage overwinterde Buckfast F1 koninginnen. Wees er snel bij op=op!
Te bevragen: Sandro Wens, 2390 Malle, 0476515804, sandro.wens@imkerijwens.be
Geplaatst: 24 maart 2018

Te koop: 3 simplexkasten (1 gebruikt/ 2 nieuw), ramen, lot waswafels, materiaal om ramen op te spannen en te wafelen, ontzegelstelling, rijper.
Te bevragen: Leentje Van Ranst, 2630 Aartselaar, 0478805332, leenvanranst@gmail.com
Geplaatst: 24 maart 2018

Te koop: wegens stopzetting 10 Simplexkasten. Prijs o.v.t.k. .
Te bevragen: Ghislain Lekens, 8755 Ruislede, 0477/304801, annlekens@hotmail.be
Geplaatst: 19 maart 2018

Te koop: Carnica F1 bijenvolk na de winter. Simplex bijenkast met 22 ramen en 2 rompen. Prijs overeen te komen. Als u geïnteresseerd bent, bel na 17u.
Te bevragen: Oleksandr Dobryanskiy, 8750 Zwevezele Wingene, 0498226234, mavka2005@hotmail.com
Geplaatst: 12 maart 2018

Te koop: nieuwe Simplex ramen. Gelijmd en geniet. Voorzien van messing ogen en inox draad. €1,25 per stuk.
Te bevragen: Peter Hospel, 2460 Kasterlee, 04-68318784, peterhospel1@gmail.com
Geplaatst: 12 maart 2018Hospel1Hospel2

Te koop: bijenvolken op miniplus en Dadant Blatt ,alsook ledige kasten Nicot en Miniplus.
Te bevragen: Antoon Tanghe, 8870 Izegem, 0486 398457, a.tanghe-pattyn@orange.fr
Geplaatst: 2 maart 2018

Te koop: 25 bijenvolken Carnica, met of zonder kast (Segeberger).
Te bevragen: Hubert Gorssen, 3930 Hamont-Achel, 011646350, hubertgorssen@outlook.be
Geplaatst: 28 februari 2018

Te koop; Simplex houten kasten met broedkamer, honingzolder en voederbak aan 15 €. Slinger 12 ramen elektro. 4 Isomokasten van 6 ramen en 10 Isomokasten van 12 ramen, prijs overeen te komen.
Te bevragen: Frans Van Loo, 2221 Booischot, 0495632283 015224271, frans@vanloofrans.be
Geplaatst: 28 februari 2018